KONST / Litografier / Färglitografi 11733229

nr 1173 3229

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 137/200, motivet: 47x36

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 april 2018
kl 20:01:19

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare